Aby naše kurzy mohly fungovat ke spokojenosti všech – rodičů, dětí, i lektorek, rády bychom Vás požádaly o dodržování následujících pravidel:

1. Kurz začíná vždy v daný čas. S ohledem na následující hodiny a na spokojenost ostatních rodičů, nemůžeme na kohokoliv čekat. V případě pozdního příchodu se prosím připojte bez narušování průběhu lekce.

2. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit na Vaši lekci, prosím zašlete sms s omluvou své lektorce nejpozději do 8 hodiny ranní. Pokud o absenci víte dříve, dejte nám to prosím vědět dříve, abychom měli možnost místo v kurzu obsadit. V případě neomluvení se z lekce Vám bohužel nemůžeme zajistit náhradní hodinu.

3. Materiály ke kurzům (Znakování a Gokids English) v podobě zpěvníčků a CD rodič dostane ihned po úhradě kurzovného, které je možné uhradit buďto hotově po první hodině kurzu nebo převodem na účet číslo 2800102864/2010. V případě platby převodem rodič dostane potřebné materiály jakmile dojde k připsání platby na účet. V případě, že by rád pracoval s materiály již dříve, může uhradit zálohu ve výši 50%.